07 agosto 2012

Selca e harruar, Qyteti ilir i Selces ndodhet ne rrugen Egnatia qe lidhte pjesen perndimore te bregdetit adriatik dhe jon me pjesen tokesore deri ne Maqedonine dhe Greqine e lashte.

Nessun commento:

Posta un commento

Search

Translate