25 agosto 2014

Turizmi, Goxhaj: Nismat e qeverisë Show, shembulli më i keq i kësaj situate është Bashkia e Durrësit e cila jo vetëm që nuk ka menaxhuar sezonin dhe nuk ka siguruar hapësira për plazhe publike por

Aug 24, 2014
Zyra e mbrojtjes së konsumatorit ka kritikuar qeverinë për turizmin duke i konsideruar nismat show politik.
Sipas kreut të kësaj zyre Altin Goxhaj shembulli më i keq i kësaj situate është Bashkia e Durrësit e cila jo vetëm që nuk ka menaxhuar sezonin dhe nuk ka siguruar hapësira për plazhe publike por me urdhër të Edi Ramës do të shkatërrojë edhe shatërvanin tradicional të qytetit...

Nessun commento:

Posta un commento

Search

Translate