01 agosto 2014

Kishin zënë hapësirat publike ne plazh (Durres), Policia Bashkiake iu mbylli çadrat privatëve... rrespektoni raporitn 80%-20%

01 gusht 2014 13:06
Diten e sotme policia Bashkiake ne Durres nisi aksionin per heqjen e shezlongeve per ato subjekte qe jane pa leje dhe qe kana zaptuar hapsirat publike dhe I kane kthyer ato te plazhe private. Sipas policisë bashkiake, plazhi  do te jete ne raportin 80% per publikun dhe 20% per subjektet private.  Diten e para te aksionit nuk pati kundershtime nga banoret, nderkohe qe ai do te vazhdoje edhe ditet e ardheshme.http://www.abcnews.al/lajme/aktualitet/2/45009

Nessun commento:

Posta un commento

Search

Translate