04 marzo 2013

Nje eksperience unike,nje sfide qe te forcon muskujt dhe karakterin.1 muaj Alpinizem (Climbing) ne palester dhe stervitje pa limit per vetem 1500 leke ne vend te 3000 lekeve te Rock Tirana Climbing Gym.Behuni gati te kaloni cdo limit.
Oferta permban:  
-1 Muaj cdo dite stervitje me Kacavjerrje (Climbing)
-Pajisjet jane te perfshira
-Asistenca e Trainereve e perfshire

Zero.al ju rekomandon : http://www.zero.al/team.php?id=85


A ju pelqen aventura?
Te ngjisesh faqen e malit te arrish majen te kalosh cdo veshtiresi,ky eshte alpinizmi,nje sfide ndaj pengesave dhe ndaj vetes.Ky eshte rasti me i bukur per tu trainuar ndaj ketyre veshtiresive ne Palestren malore te Rock Albania Climbing Gym.
Nje eksperience unike qe ofron ky sport i perbere nga pasioni dhe kembengulja.Alpinizmi nuk ka rregulla,nuk eshte gare,dhe nuk jep trofe.Ai praktikohet nga dashuria pasioni dhe shpirti i aventures.Dhe si ne pak sporte te tjera arritjet e tij kthehen ne legjende
Mos humbisni rastin te sterviteni fizikisht dhe psikologjikisht, per vetem 1500 leke ne muaj. Ne  nje disipline qe do ju kthehet ne hobin tuaj.

Nessun commento:

Posta un commento

Search

Translate