11 settembre 2012

Amerikania që zgjedh Valbonën, Albania për të jetuar


Ka lënë kryeqytetin e Botës, Nju Jorkun, ka shitur biznesin dhe shtëpinë dhe ka ardhur të jetojë përgjithmonë në Valbonë. Përmes një specialeje vjen në ekran historia e pazakontë e një qytetareje amerikane, e cila prej tre vitesh ka zgjedhur të jetojë në Shqipëri.

Nessun commento:

Posta un commento

Search

Translate