28 novembre 2013

Reportazh mbi disa nga Bukurite Natyrore te Treves se Elbasanit . AST Elbasani Shqiperi Albania


on Nov 28, 2013
Shoqata AST Elbasani jo vetem zhvillon aktivitete sportivo-kulturore , por ajo promovon dhe vlerat historiko-kulturore e turistike te Treves se Elbasanit

Nessun commento:

Posta un commento

Search

Translate