15 novembre 2013

Nis rikonstruksioni i aksit Shengjine - Kune

Thursday, 14 November 2013 11:10
Nis rikonstruksioni i aksit Shengjine - Kune.
Aksi rrugor Shëngjin-Kunë një nga rrugët më problematike për pushuesit gjatë sezonit turistik ka nisur rikonstruksionin. Janë drejt perfundimit 3 kilometrat e pare te kesaj rruge dhe ka nisur puna per rrugen e Laguna se Kunes. Sipas autoriteteve te komunes çdo gje do te behet konform te gjitha standardeve per sezonin e ardhshem turistik.  Perfundimi i kesaj rruge pas perfundimit te shetitores eshte nje lajm shume i mire per te gjithe ata qe zgjedhin Shengjinin per te kaluar pushimet e tyre.
- See more at: http://www.radiotravel.al/index.php?option=com_k2&view=item&id=74762:nis-rikonstruksioni-i-aksit-shengjine-kune&Itemid=617#sthash.mQJMJjbe.dpuf

Nessun commento:

Posta un commento

Search

Translate