17 luglio 2012

“Shqipëria ime” këtë javë 16/07/2012 udhëtoi në disa prej plazheve të Kavajes, Divjakës e në pyllin dhe lagunën e Karavastasë.16/07/2012 20:00
 Njëkohësisht, pa lënë menjanë edhe trashëgiminë kulturore, kamerat e reportazhit të përjavshëm të së hënës vizituan kalanë e Bashtovës, ndër të rallat kështjella që janë ndërtuar në fushë.

Nessun commento:

Posta un commento

Search

Translate