23 luglio 2012

Malesia e Madhe ofron bukuri te shumta natyrore dhe mundesi per turizem alpin. Autoritetet po perpiqen t'i shfrytezojne keto bukuri ne sherbim te biznesit turistik

Nessun commento:

Posta un commento

Search

Translate