09 luglio 2012

Lorik Cana ka zgjedhur edhe këtë vit Dhërmiun për të kaluar pushimet

TIRANE
08 Korrik 2012 - 15:51


Lorik Cana, pushime me të dashurën italiane në Shqipëri- Lorik Cana ka zgjedhur edhe këtë vit Dhërmiun për të kaluar pushimet, ndërsa si çdo vit, është parë aty me një të dashur të re. Këtë herë mësohet se është një vajzë italiane, një lidhje të cilën futbollisti i kombëtares e ka pranuar edhe vetë në një intervistë të fundit.

Bashkë me Lorikun, në lokalet e natës së Dhërmiut është parë edhe futbollisti Erjon Bogdani, një nga emrat më të njohur të kombëtares.

Nga informacionet e mbledhura nga “Bluetooth”, e dashura e Lorikut është nga Roma dhe ai ka bashkëjetuar me të në muajt e fundit.
(ma.ar/bluetooth/BalkanWeb)

Nessun commento:

Posta un commento

Search

Translate