02 luglio 2012

Kryeqytetasit preferojnë pishinat në këto ditë të nxehta

Pastertia rregulli si dhe afersia me kryeqytetin bejne qe pishinat te mbeten gjithnje e me te frekuentueshme per banoret e Tiranes vecanerisht fundjavave ku fluksi i pushuesve rritet. Per me teper le te ndjekim marterialin e pergatitur nga gazetari Erjon Skendaj. (da.xha/BalkanWeb) 30/06/2012

Nessun commento:

Posta un commento

Search

Translate