05 luglio 2012

Bregu i qetë për pushuesit dhe me një gjeografi për t’u patur zili; diell, det, rërë e pafundme dhe një kurorë e gjelbërt halore e pafundme që rrethon vendin.Nessun commento:

Posta un commento

Search

Translate