05 luglio 2012

Shqipëria, vendi i shqiponjave. Në pjesën veriore përkufizohet me Serbinë, në pjesë të tjera më Malin e Zi, Maqedoninë dhe Greqinë.Nessun commento:

Posta un commento

Search

Translate