05 luglio 2012

Vlora mirëpret turistët 2012, Gjiri i Vlorës është një nga zonat më të frekuentuara gjatë sezonit veror për shkak të bukurisë natyrore, plazhet e larmishme dhe ujin e pastër.Nessun commento:

Posta un commento

Search

Translate