17 maggio 2012

Ekspedita mesimore e vitit 3 per Turizem ne Jugun e Shqiperise, disa foto nga momentet e bukura qe kaluam bashke dhe pejsazhet e njerezit fantastik ne jugun e Shqiperise.

Nessun commento:

Posta un commento

Search

Translate