25 maggio 2012

Intervista nga Agjencia e Lajmeve nese vendet tona turistike jane gati per kete sezon turistik 2012

Duke u nisur nga vizitorët e huaj që kanë vizituar së fundmi Shqipërinë, si psh. një grup gazetarësh nga media të huaja dhe përfaqësues të kompanive turistike më në zë kanë bërë pjesë të turit të tyre promovues dhe Sarandën, na lind pyetja: A janë realisht gati vendet tona bregdetare për çeljen e sezonit turistik?

Nessun commento:

Posta un commento

Search

Translate