29 maggio 2012

Mrekullitë e "rafting" në kanionet shqiptare New...

"Pasdite" në "Top-Channel" u përfshi të hënën në një aventurë të mbushur me adrenalinë, në një prej zonave më të bukura, njëkohësisht dhe më të eksploruara të Shqipërisë, në kanionet e Osumit në Çorovodë.

Nessun commento:

Posta un commento

Search

Translate