21 maggio 2012

Falenderojme visitorin e 2000-te, vazhdoni te na ndiqni...

 
 Falenderojme visitorin e 2000-te ne blogun http://hoteleriturizemalbania.blogspot.it/ vazhdoni te na ndiqni.... do mundohemi edhe me shume per tju dhene sa me shume informazione per turizmin ne shqiperi.
-Blogu eshte krijuar me 19/4/2012 dhe ka ofruar; 350 post te publikuara
-Reditja e shteteve nga ku eshte visituar me shume faqia;
Stati Uniti 601
Albania
530
Italia 419
Irlanda 154
Federazione Russa 128
Regno Unito 18
Francia 15
Grecia 15
Germania 14
Svizzera 6

Nessun commento:

Posta un commento

Search

Translate