• sabato 2 giugno 2012
    7.00

  • Nisja me date 2 ne oren 7 00 nga Muzeu Kombetar Piaca derjt Gjipese .Mbritja ne Gjipe ngritja e kampingut cadrat. Njohje me paimet perdorimi i tyre , gjitje ne shkembinjte buze detit dhe plazh . Me date 3 ecje ne kanionin e Gjipese dhe ngjitje shkembore . Pas ngjitjes do nisemi drejt Dhermiut ku do bejme plazh . Nisja nga Dhermiu reth ores 17 00 drejt Tiranes
    Cmimi 5000 perfshihet transporti kampingu darka mengjesi guida dhe instruksionet mbi ngjitjen shkembore .Pronotoni tek 0693258465 ose gerhard_duro@yahoo.com
    ps merni atlete sa me te sheshte per ngjitjen ne shkembinj slipingbeg kush ka dhe elektrik per ne darke .
    Ju mirpresim