06 maggio 2012

Ekskursion ne STRUGE-OHER-POGRADEC. TUR Turistik dy ditor

Ekskursion ne STRUGE-OHER-POGRADEC. TUR Turistik dy ditor

================================================== =====

Cmimi: 55 Euro/person
Ne datat: 05-06; 12-13; 19-20; 26-27 Maj 2012
Nisja: Te shtunen ne mengjes
Kthimi: Te dielen ne mbremje
Per grupe: Nga 16 deri ne 30 personaDita e pare:

Nisja nga Tirana, ne oren 07.00. Vazhdimi i rruges per ne Elbasan–Qafe Thane. Kryerja e veprimeve ne piken kufitare. Nisja drejte Struges, akomodimi ne Hotel me 3 ***, rreth ores 13.30. Dreka, ne nje nga lokalet buze lumit, rreth ores 15.00. Me pas, shetitje panaromike e qytetit te Struges, si dhe mbasdite e lire per shopping. Ne oren 19.30 darka ne Hoteli. Ambjent, me muzike dhe piste vallezimi per grupin.Dita e dyte:

Ne oren 08.30 deri ne oren 09.30 - Mengjesi ne Hotel. Me pas, nisja drejt qytetit turistik te Ohrit, ku do te vizitohet Kalaja dhe do te kemi mundesine, per te njohur nga afer, qytetin me bukurite e tij. Udhetimi vazhdon, me pas, drejte Shen Naumit dhe Tushemishtit, ku do te kemi ndalesa. Dreka ne nje nga restorantet e Drilonit ne Pogradec. Ne mbremje kthimi ne Tirane.Cmimi: 55 Euro/person.
Ne cmim perfshihen:
Transporti vajtje-ardhje me autobus komod.
Akomodimin ne Hotel me 3 *** per nje nate.
Darka e se shtunes. Mengjesi i se dieles.
Shoqerues, gjate gjithe kohes.


Faleminderit qe zgjodhet Onufri Voyage !
klikoni foton për ta zmadhuar
Klikoni foton për një pamje më të madhe

Emri:  1024px-Ohrid-Lake.jpg
S: 30
Madhesia:  55.3 KB  
__________________


Rr. "Mine Peza", nr. 3/17, Tirane
Mob. +355 (0) 69 20 43 147
Tel/Fax: +355 (0) 4 22 72 609
info@onufrivoyage.com
www.onufrivoyage.com

Nessun commento:

Posta un commento

Search

Translate