06 maggio 2012

ALL INCLUSIVE Pakete ne bregdet Shqiperi Durres 50 Euro

Durres, **** ALL INCLUSIVE Pakete ne bregdet Shqiperi Durres 50 Euro

I ndodhur ne zemer te Adriatikut, vetem pak metra larg detit, Hotel Dolce Vita 4* ju fton te shijoni rrezet e para te ketij sezoni veror, me akomodimin ne dhomat luksoze dhe ambientet e shumta per argetim.

Me vetem 50 euro per person gjithcka eshte e perfshire:

  • Akomodimi
  • Te gjitha vaktet (mengjesi, dreka dhe darka)
  • Qendrim ne plazhin privat dhe perdorim i pishines
  • Nje pije ne barin prane pishines
  • Dhe shume argetim..
Kjo oferte eshte e vlefshme deri ne fund te muajit Maj.


Per rezervime:


ATHS
Rr. Durresit, Tiranë
Tel: +355-4-223-3997
Fax:+355-4-223-3913
lediona@aths-travel.com

Nessun commento:

Posta un commento

Search

Translate