29 ottobre 2013

Jufkat, tradita dhe biznesi i grave dibrane Falë punishteve tradita kapërcen pragun e shtëpisë


Ne "Historine shqiptare", vjen tradita e trasheguar ne breza e gatimit te jufkave. Por sot jufkat e Dibres kapercejne pragun e shtepise per tu tregtuar kudo fale punishteve te hapura nga grate dibrane.

Nessun commento:

Posta un commento

Search

Translate