06 luglio 2012

Plazhi i fshehur i Kallmit Vetëm pak kilometra larg qytetit të Durrësit,Albania 7/2012Vetëm pak kilometra larg qytetit të Durrësit ndodhet plazhi i Kallmit. Infrastruktura rrugore e ka mbrojtur këtë pjesë të detit Adriatik nga masivizimi dhe betonizimi, ndonëse vitet e fundit ka nisur të frekuentohet gjithnjë e më shumë nga ata që janë në kërkim të plazheve të qeta dhe të pastra.

Nessun commento:

Posta un commento

Search

Translate