01 maggio 2012

Ujëvara e Sotirës pushtohet nga vizitorët - Top Channel Albania - News -...

160 alpinistë nga Tirana dhe Elbasani i janë ngjitur malit të Tomorrit për të eksploruar nartyrën e virgjër të ujvarës së Sotirës. Kjo është hera e parë që kataraktet e saj pushtohen nga kaq shume vizitorë.

Nessun commento:

Posta un commento

Search

Translate