10 maggio 2012

Fshati Turistik Borsh, Kamping, e zhytje nen-uje ne Jal. vizitoni sitin per te ditur me shume...

Diving in Albania Fshati turistik ne Borsh
http://www.jalkamp.com/home.html
Fotografi Aktivitete
albana

Meso te zhytesh!

Regjistrohu online per te zhvilluar kursin e zhyjes me polumbare.
Anija e mbytur ne Vlore
Foto e nje fshati turistik
Pushimet tuaja do te jene edhe me te bukura ne fshatin turistik te Borshit. Tani mund te prenotoni online pushimet tuaja.
per me teper...
Treking, eskursione ne Gjipe dhe ne Livadhe, me kembe dhe me anije.
Shetitje me anije
Kinema, karaoke, party dhe shume e shume aktivitete te tjera rinore.
kamping
Volejboll, futboll, ping-pong, shah,etj. Volejboll
lexo me shume...
Diving in Albania Fshati turistik Kampi i Jal-it

Nessun commento:

Posta un commento

Search

Translate