10 maggio 2012

4 Things, Shkolla e Mesme Kombetare Hoteleri Turizem, Tirane Albania

4 Things, Shkolla e Mesme Kombetare Hoteleri-Turizem, Tirane Albania
  http://www.albtrainfirms.com/start.php?idf=9&l=a

Firma ushtrimore „4 Things“ e krijuar ne vitin 2004 ne shkollen „Hoteleri-Turizem“ ne Tirane ofron nivele te larta profesionale sherbimi..Firma eshte e vetmja ne tregun e firmave ushtrimore shqiptare qe ofron sherbim kompleks :
·        Bar
·        Fast-Food
·        Internet,Biblioteke
·        Catering (Paketa ushqimi,Kokteje)
 Te ngarkuar me ritmin e shpejte dhe stresin e dites tek ne mund te gjeni nje ambient shplodhes,nje vend te sigurte dhe cilesor per ushqimin tuaj.Shfrytezoni ambjentet tona per te gjetur kenaqesi,argetim,prakticitet,komoditet.
Ne sherbimin catering ofrohen paketat e ushqimit te cilat vijne tek ju ne kohen me te shkurter si dhe  koktejet e mrekullueshme profesionale me shumllojshmeri zgjedhje me te cilat do te mbetemi miqte tuaj te sigurte per ti kthyer festimet tuaja ne eksperienca te paharrueshme.
Ne ambientet tona mund te shfrytezohet interneti.
Bibloteka e pasur vihet ne dispozicionin tuaj pa pagese.
Ejani tek ne dhe sigurisht qe nuk do te largoheni.
Per me teper gjithçka ofrohet me çmime mjaft konkuruese.Mos harroni firma jone eshte fituese e cmimit te dyte ne Panairin e Firmave Ushtrimore Shqiptare per vitin 2006.Menuja jone duhet t'iu kete pelqyer! Epo... Ejani perseri te vizitoni ofertat e reja te paketave te ushqimit dhe te sherbimit koktej.Tek ne do te gjeni oferta te reja intriguese si dhe nje staf te gatshem ne cdo moment per te permbushur deshirat tuaja.


Oferta
Katalogu i funditDownload
Embelsira
Torte me cokollat dhe mare
Torte me cokollat te bardhe dhe stika
Torte me cokollate te zeze dhe lajthi
Torte me krem banana dhe cokollate
Torte me limon
Torte me luleshtrydhe dhe fruta pylli
Torte me luleshtrydhe dhe fruta pylli
Bar
Kafe Ekspres
Makiato
Correto
Caj
Qumesht
Kapucino
Kakao
Salep
Cokollate e ngrohte (e zeze & e bardhe)
Neskafe e ngrohte
Katering
Vere
Kallmeti (vere e kuqe)
Cabernet Sauvignon (vere e kuqe)
Nero D’Avola (vere e kuqe)
Teroldego Rotaliano Riserva (vere e kuqe)
Primitivo Salento Codici (vere e kuqe)
Tre Uve Ultima:Kantina (vere e kuqe)
Chardonnay (vere e bardhe)
Pinot Grigio Riserva (vere e bardhe)
Orvieto Classico (vere e bardhe)
Champange Brut (spumante)

 Rr kavajes Nr 50
Tirane, Albania
Tel: 225053
Fax:
E-mail: 4things@albtrainfirms.com

Nessun commento:

Posta un commento

Search

Translate