18 maggio 2012

10 vendet që duhen vizituar në Shqipëri (albania) 2012,10 countries to be visited in Albania 2012

Shqipëria është një tokë e mbushur plot surpriza dhe e aftë për të mahnitur edhe turistin më skeptik. E gjendur mes maleve dhe detit, Shqipëria është një vend ku mund të ngelesh pa mend nga kultura dhe nga panoramat e saj natyrore.

Nessun commento:

Posta un commento

Search

Translate