14 luglio 2012

vazdojne gjobat dhe vendimet per mbyllje per lokalet qe abuzojne me akustiken e larte neper lokale, Katër gjoba dhe një vendim mbyllje, ky ka qenë bilanci i aksionit të Policisë Bashkiake në zonën e ish-Bllokut në Tiranë mbrëmjen e së premtes.

Nessun commento:

Posta un commento

Search

Translate