11 luglio 2012

Oferta speciale per sezonin e veres nga Ermiri Palace Complex Shengjin-Lezh,Albania 2012


Eshte nje vend i pershtatshem per pushime verore te qeta dhe teper te kenaqshme ne kete zone. Nje hotel plazhi me kapacitet mesatar administruar nga 2 vellezer nga zona perreth dhe i perfunduar vetem ne pranveren e 2006-s ky hotel ofron kushte moderne dhe komode.
Ky hotel gjendet vetem 20- 30 metra larg detit Adriatik ne plazhin e Shengjinit, afer Lezhes.
Eshte nje vend i pershtatshem per pushime verore te qeta dhe teper te kenaqshme ne kete zone. Nje hotel plazhi me kapacitet mesatar administruar nga 2 vellezer nga zona perreth dhe i perfunduar vetem ne pranveren e 2006-s ky hotel ofron kushte moderne dhe comode. Si pasoje ky hotel eshte teper i pershtatshem per pushime plazhi si per cifte dhe per familje, pasi pervec atyre qe permendem me lart ofron edhe nje nder plazhet me te mira te bregdetit perreth. Plazhi perpara hotelit mbahet gjithnje paster dhe eshte i rezervuar per klientet e hotelit, keshtu qe ju si klient keni gjithmone nje vend te siguruar.
Stafi i hotelit mund te komunikoje ne italisht dhe anglisht.eshte teper miqsor dhe mundohen qe te plotesoje cdo deshire tuajen per t’ua bere pushimet sa me te kendshme.
Hotel “Ermiri Palace” ofron nje total prej 30 dhoma dhe 4 suita.

Dhomat jane mobiluar me shume shije dhe te gjitha jane te shtruara me laminat.Te gjitha dhomat jane te bollshme dhe ofrojne banjo individuale me dush, ajer te kondicionuar, sistem ngrohje, TV dhe minibar. Dhomat jane mobiluar me shume shije dhe te gjitha jane te shtruara me laminat. Suitat kane Hidromasazh, verande te bollshme me pamje nga deti dhe sherbim ne dhome.

Hoteli ka nje restorant dhe bar te dizenjuar dhe punuar me mjeshtri duke reflektuar stil dhe elegance. Ofron nje kuzhine teper te shijshme shqiptare dhe italiane. Nje salle ne katin perdhes mund te adoptohet ne nje salle konferencash me nje kapacitet prej 100 personash.Ka nje parkim te bollshem, si dhe nje piste verore ne det qe perdoret si disko-bar veror.

Nje menu e kompletuar me shije qe kombinon me te mirat nga guzhina Europiane.

S’ka se si një vizitë në Lezhe të mos perfshijë një eksperiencë të paharrueshme gastranomike. Ne restorantin Ermiri Palace ju mund të shijoni specialitete nga më të ndryshmet të përgatitura nga shefi yne i kuzhinës dhe stafi i tij. Nje menu e larmishme që kombinohet mjaft mire me kuzhinën Europiane dhe atë tradicionale Shqiptare të shoqeruara nga produktet më të fresketa Mediterane.

 Sherbimet dhe Facilitetet e Hotelit

 • Ballkon
 • Ajër të kondicionuar
 • Minibar
 • Dhome që pihet duhan
 • Telefon lidhje me jashtë
 • Këmbim valutor
 • Restorant në hotel
 • Tavernë
 • Shëtitje me Skaf
 • Kabin dushi
 • Sistem alarmi
 • 24 orë shërbime dhomë
 • Parking (falas)
 • Internet akses - wireless
 • Lulishte
 • Kasafort
 • Plazh privat
 • Kënd lojrash për fëmijë
Vendndodhja dhe Kontakti
Ju lutem na kontaktoni per me shume informacion, ndonje paqartësi, nevoje a deshire.
Hotel Ermiri Palace
Rr. e Kumes Shëngjin
Lezhë - Albania

Tel/Faks: +355 28 24 44
Tel: +355 38 12 511

Per tu lidhur me Administratorin
ju lutemi telefononi numrin
Cel: +355 68 20 67 974


E-Mail
info@ermiripalace.com
administrator@ermiripalace.com
http://www.ermiripalace.com/

Nessun commento:

Posta un commento

Search

Translate