18 giugno 2012

Vlorë, akuza për ndotjen e detit...26 persona banorë në Vlorë dhe në Orikum janë paditur në Prokurori se kane hedhur inerte në det apo ndërtuar mole përgjate bregut të detit.

Nessun commento:

Posta un commento

Search

Translate