22 giugno 2012

Destinacioni kryesor i turisteve shqiptar dhe plot me oferta turistike per sezonin veror 2012


Gjeni gjithcka ne nje vend te vetem

Bare, Restorante, Disko Verore, Sherbime ne Plazh, Sherbime ne Pishine, Ekipe Animatoresh, Aktivitete Muzikore, Kend Lojrash dhe Ambjente Sportive, Organizim Eventesh te ndryshem, Salle Konferencash.
Akomodim ne Godinen qendrore, Vila ose Shtepizat njekateshe.
Per rezervime deri me 30 qershor ofrohet 10-20 perqind zbritje cmimi.
Ose cmime duke filluar nga 36 euro per dhome dyshe.
 
Destinacioni kryesor i turisteve shqiptar
Tropikal Resort eshte absolutisht destinacioni kryesor i turisteve shqiptar dhe te huaj. Te cilet dine se cfare kerkojne nga nje resort si edhe e njohin mire shijen e komfortit, luksit dhe elegances, -detaje qe karakterizojne resortin tone.
Lexoni me shume
 
 
Hapesire prej disa hektaresh
Tropikal resort eshte i pozicionuar ne qytetin e Durresit me nje hapesire prej disa hektaresh dhe qendron mes bukurise natyrore aty ku qetesia e gjelberimi nderthuret natyrshem me kenaqesine dhe sharimin e brigjjeve te Adriatikut. Largesia nga deti eshte 0 m.
Lexoni me shume
 
www.tropikalresort.com l reservation@tropikalresort.com
 

Nessun commento:

Posta un commento

Search

Translate