14 giugno 2012

Saba Group ju ofron te Kaloni vikendin në Plazhet e shqiperis 2012

A jeni mërzitur me rutinën e zakonshme të vikendeve dhe po kërkoni diçka më ndryshe? Atëherë oferta jonë është ajo që ju duhet. Vikend në plazhë me çmime fantastike

Nessun commento:

Posta un commento

Search

Translate