19 giugno 2012

Mbërrin në Durrës,Albania kroçera me 521 turistë nga shume vende te botes.. v


Durrës - 19/6/2012
Në portin e Durrësit ka mbërritur anija turistike me 521 turistë nga shumë vende të botës. Kroçera "Ocean Majestic" do të kryejë një tur nëpër Shqipëri ku do të ndalet në Durrës ndërkohë që turistët do të vizitojnë edhe Krujën dhe Tiranën. Sipas ATSH-së, kroçera, e cila ka vizituar Durrësin edhe herë të tjera po kryen një tur 7-ditor, që ka nisur në Izmir të Turqisë dhe Korfuz  të Greqisë dhe pas Durrësit do të mbyllet në Dubrovnik dhe Split të Kroacisë.

Nessun commento:

Posta un commento

Search

Translate