10 maggio 2012

Thethi i bllokuar nga dëbora ne fillim te sezonit Turistik

10 kilometra rrugë nga Qafa e Thores deri në fshatin Theth është ende e bllokuar nga dëbora. Banorët e zonës të mësuar me borën kete rruge kane nisur ta bejne ne kembe madje ka dhe nga ato turiste te huaj qe e marrin nje aventure te tille.

Nessun commento:

Posta un commento

Search

Translate