04 maggio 2012

Camping Livadh Himare,Albania 2012


Kampingu ndodhet ne  LIVADH, shume prane Himares. 
Ju mirepret qe prej dates 30 Qershor 2012 me plot aktivitete e argetime.
Kapaciteti i kampingut eshte deri ne 150 pushues, qe do te akomodohen ne tenda dyshe dhe treshe, te cilat jane te pajisura me setet e fjetjes. 
Jane te mirepritur edhe pushuesit te cilet disponojne cadra personale.
Kampingu eshte i pajisur me tualete dhe dushe mjaft higjenike dhe komode. Ambientet e dusheve jane si te brendshme ashtu edhe te jashtme. 
UJE i  ngrohte 24 ORE ne dite!
 
Kampingu ofron MENU TE PASUR GATIMESH,kryesisht produkte zgare dhe piceri me furre druri.
BARI I HAPUR 24 ORË. 
 
Ne kamping do te keni mundesine te kryeni nje sere aktivitetesh te ndryshme si: beach volley,ping-pong, photoplay, minicalcietto etj.
Gjate darkave ne kamping eshte programuar edhe  KINEMAJA VERORE  me filma te ndryshem (pushuesit jane te mirepritur te bejne edhe propozim per filmat). Pushuesit do te kene mundesine te shohin filma te ndryshem qe ne u ofrojme ose ndonje propozim nga vete ata.
Gjithashtu,fundjavave ne kamping do te organizohen karaoke party.

CMIMI: 1000 Lek/nata per person.

JU MIREPRESIM PER TE KALUAR PUSHIME SA ME ARGETUESE SE BASHKU ;-) !!!!


Per me shume informacion kontaktoni ne numrat tane:
00355 68 50 74 181
00355 69 23 13 854
00355 67 21 84 518

Ose ne adresen tone te Web ose email:
www.campinglivadh.com
info@campinglivadh.com
(English)

The  camping is located in LIVADH, near Himara. We will welcome you  from JUNE  30th  2012 with plenty of activities and entertainment.
The capacity of the camping is up to 150 visitors, which will be accomodated in tents (for 2 or 3 persons)which are equipped with sets of accommodation.
Visitors with personal tents are also welcomed.
The camping is equipped with hygenic and comfortable toilets and showers(indoor and outdoor showers).

Hot water 24 HOURS a day.
Our camping also offers a rich food menu, especially grill and wood oven pizzas.
BAR opened 24 HOURS A DAY
In the camping you may find different kinds of entertainment such as: beach volley, ping-pong, photoplay, foosball etc.

The evening program of the camping includes outdoor summer cinema, with different kinds of movies (you are welcomed to make your own movie proposal).
We organise Karaoke parties every weekend.

PRICE: 10 euro/night per person.

LOOKING FORWARD TO OFFER YOU GREAT SUMMER HOLIDAYS !!!!!

Contact us:
00355 68 50 74 181
00355 69 23 13 854
00355 67 21 84 518

Web:
www.campinglivadh.com
info@campinglivadh.com

1 commento:

  1. Marleno rrofsh per publikimin dhe respektin.
    Paske gjet nje menyr te bukur me i bo reklam shqiperise. (megjithese nuk e merito -P.)
    Kleni

    RispondiElimina

Search

Translate