21 maggio 2012

Camping "Livadh" Himare, Albania 2012...... ku emocionet prekin eksperiencën

CAMPING “LIVADH” shërbimet qe ju ofrojmë për një vere plote surpriza :-)

Pagesa baze prej 1000 lek/nata per person perfshin:

- Cadren e fjetjes,e cila mund te jete per 2 ose 3 persona (setet e fjetjes te perfshira, kushte shume te mira higjenike per nje gjume te rehatshem e komod).
- Mengjesin ora 08:00-10:00 , ju lutemi te respektoni orarin nqs deshironi te shijoni menune e mengjesit.(Pas kesajore mengjesi ofrohet kundrejt pageses).
- Tualetet & Dushet (me uje te rrjedhshem e te ngrohte 24ore, me kushte te mira higjenike).
- Lojerat (volejboll,ping-pong,mini-calcietto,etj).
- Kinemaja verore
- Cdo fundjave karaoke nights dhe party.

Sherbime te tjera kundrejt pageses:

- Restoranti(prodhime zgare & shumellojshmeri gatimesh te tjera).
- Piceria(furre druri).
- Bari(i hapur deri ne oret e vona).
- Shezlonge: (500 lek kompleti: 2 shezlonge+1 cader).
-Vendosja e tendave personale(per fjetje) ne territorin e kampingut
(1000 lek per cader te vogel ose 1500 lek per cader te madhe)
-Rulota(1000 lek/nata per rulote)Perfshin: Uje,drita,perdorim i tualeteve+dusheve dhe lojerat (volejboll,ping-pong,mini-calceto)
-Lavatricja (300lek nje larje me kapacitet deri ne 4 kg)

Ju faleminderit per mirekuptimin! Qendrim te kendshem!

00355 68 50 74 181
00355 69 23 13 854
00355 67 21 84 518
info@campinglivadh.com
http://www.campinglivadh.com/#
http://www.facebook.com/groups/101187649936146/
 
 
 
 
 


 

Nessun commento:

Posta un commento

Search

Translate