06 giugno 2012

Resort Teatër Kame ju ofron mundësinë të kaloni ditë shplodhëse në një ambjent të rrethuar me gjelbërim e ajër të pastër.

Resort Teatër Kame

Resort Teatër Kame ju ofron mundësinë të kaloni ditë shplodhëse në një ambjent të rrethuar me gjelbërim e ajër të pastër.

Cmimet
Dhoma Familjare 8500 Lek, Dhoma Dopio Delux 7000 Lek, Dhoma Dopio Standarte 5500 Lek, Dhoma Dyshe 4500 Lek, Dhoma Treshe 5500 Lek. Ne cmimet e mesiperme perfshihet mengjesi dhe pishinaSi arrihet?
Resort Teater Kame ndodhet ne rrugen nacionale Tirane - Elbasan vetem 18 km nga Tirana. Resorti ndodhet 2 km nga rruga kryesore ne mes te fshatit Ibe buze lumit Erzen. Largesia nga Tirana eshte vetem 25 minuta. Udhetimi mund te behet me makine personale ose me linjen urbane te Komunes Berzhite.

Kontakt
Web: http://www.teaterkame.com email: mail@teaterkame.com Cel: +355 68 90 26 485 Tel: +355 49 590 430

Sherbimet e hotelit
_zS1g

Resort Teatër Kame ju ofron një ambient me kapacitet mbi 1000 persona dhe të gjitha kushtet për të organizuar evenimente të ndryshme si Dasma, Mbrëmje Maturash, Diplomimi dhe Gëzime e Darka të ndryshme familjare e biznesi. R.T.K ju ofron ambjente shplodhëse, pishinë, 8 vileta ku mund të akomodohen lehtësisht deri në 20 persona, Viletat janë të pajisura me të gjitha pajisjet e nevojshme: TV, Satelit, Internet, Dush, Krevat dopio ose tek, Internet në çdo viletë dhe gjithashtu free wireless në të gjithë zonën. Në mes të resortit ndodhe edhe Rrapi madhështor 150 vjeçar që mbulon me hijen e tij madhështore një hapsirë prej 140 metrash katror. Gjithashtu afër resortit ndodhet edhe Shpella e Pllumbasit një ndër më të mëdhatë dhe më të bukurat në Europë.
Resort Teatër Kame ju ofron një menu të pasur dhe shumëllojshmëri gatimesh nga të cilat shumë prej tyre janë të zonave përreth, të freskëta dhe BIO.
Resort Teatër Kame ndodhet në fshatin Ibë, Rruga Nacionale Tiranë-Elbasan kilometri i 20-të.
Ju Mirëpresim!

Nessun commento:

Posta un commento

Search

Translate