03 giugno 2012

"Moratoriumi po dëmton turizmin" Krerët e bashkive dhe komunave bregdetare të qeverisura nga PS janë mbledhur paraditen e së shtunës në Durrës, për të diskutuar mbi sezonin e ri turistik, që në disa zona është çelur 2012

Krerët e bashkive dhe komunave bregdetare të qeverisura nga PS janë mbledhur paraditen e së shtunës në Durrës, për të diskutuar mbi sezonin e ri turistik, që në disa zona është çelur.

Nessun commento:

Posta un commento

Search

Translate