17 giugno 2012

Mbyllet Rally Albania 2012 Pas një javë garash të forta


Mbyllet RallyAlbania Pas një javë garash të forta, ku pilotët e të gjitha kategorive provuan terrenin e vështirë të trojeve shqiptare, Rally Albania u mbyll me një ceremoni festive dhe miqësore në qendër të Tiranës.

Nessun commento:

Posta un commento

Search

Translate