12 giugno 2012

Dy netë per dy në hotel Dick's Sons me 4yje, të përfshirë mëngjezin dhe darkën + parkimin + çadra për vetëm 120Euro.....Përfitoni këtë ofertë duke blerë kuponin LAL.AL!


 Dy netë per dy në hotel Dick's Sons me 4yje, të përfshirë mëngjezin dhe darkën + parkimin + çadra për vetëm 120Euro 

http://lal.al/deals/dy-nete-ne-hotel-mengjesi-darka-120-euro 

Vlerë €250  Ulje 52%
Ju kurseni €130
Kohë e mbetur për të blerë
1ditë  9orë  55minuta
 
27 shitur
Oferta është aprovuar!
Aprovuar në 00:42 me 1 shitje

Termat dhe kushtet

 • Ju kujtojmë se mund të përfitoni këtë ofertë vetëm duke blerë kuponin LAL.AL!
 • Merrni kuponin dhe shkoni te struktura Dick’s Sons dhe do të merrni shërbimin e sipër përmendur.
 • Oferta është e vlefshme vetëm për muajin e qershorit.
 • Blini ofertën dhe përdoreni atë për dy netë në muajin Qershor.
Pikat kryesore

Në qoftë se po planifikoni një fundjave ne buzë të detit gjatë muajit të qershorit, kjo është oferta për ju:
Dy netë në hotel për dy persona (dhomë dyshe) në plazhin e Golemit (te Shkëmbi i Kavajës) me të përfshirë në ofertë:
 • Dhoma e hotelit për dy persona për dy netë
 • Mëngjezi
 • Darka (Tre pjata, Sallat, Sup, Peshk ose Mish + ujë)
 • Parkimi
 • Çadra e plazhit
 • Hoteli me katër yje me këto kushte në dhomat e hotelit:
  • Dhomat me ajër te kondicionuar
  • Drita dhe Ujë i pijshëm 24 orë
  • 20 Metra nga deti
  • Hoteli ka pishinë
  • TV dhe mobilim bashkëkohor
Përfitoni këtë ofertë duke blerë kuponin LAL.AL!
Oferta është e vlefshme vetëm për muajin e Qershorit.
http://lal.al/deals/dy-nete-ne-hotel-mengjesi-darka-120-euro

Nessun commento:

Posta un commento

Search

Translate