12 dicembre 2012

Policia ka paralajmëruar drejtuesit e mjeteve që të bëjnë kujdes në rrugët nacionale për shkak të përkeqësimit të motit, gjatë ditëve të fundit.


Informohu para se te levizesh per pushime, siguria juaj ben qe te kene pushime te kendshme dhe rilaksuese.
Mos harroni qe te merni me vete uje,biskota edhe ndonje badanije ne rast se do keni ndalesa ne rruge per probleme moti.
KONTAKTOI ME SHERBIMET E POLICISE RRUGORE PERMES TELEFONIT PAPAGESE NE RASTE NEVOJE NE NUMRIN 126

Nessun commento:

Posta un commento

Search

Translate