19 dicembre 2012

Gara e Fundvitit me Supermoto në Kartodrom 3, nga Motocross Tirana


Me sezonin e festave të fundvitit, motorklubi Motocross Tirana të fton të festosh të dielën datë 23 Dhjetor në garën e fundit per Vitin 2012, në kategorinë supermoto në pistën e Kartodrom 3 në Tiranë.

Gara_Fundvitit_2013-MT-lowres
Provat e lira dhe regjistrimet do të bëhen ditën e shtunë, datë 22 Dhjetor. Gara starton në orën 12:00, ditën e dielë.
Adresa e Kartodrom 3
Për info të mëtejme dhe kontakt klikoni në Eventin Zyrtar të Motocross Tirana në Facebook.
GËZUAR KRISHTLINDJEN DHE VITIN E RI 2013!

Nessun commento:

Posta un commento

Search

Translate