15 gennaio 2013

10 Destinacionet shqiptare te 2013 ide dhe vende te reja..... na degjoni qe te kuptoni


Propozuar nga Blue Agency, në bashkëpunim me radio Travel, ju propozojmë 10 destinacionet shqiptare që nuk duhen humbur per vitin 2013. Zbulime të reja dhe site te njohura por të vlefshme, për të pasuruar përvojat tuaja.
Vizitoni Butrintin, Karavastanë, Nikaj Mërturin, Kanionet e Nivicës dhe të Progonatit, Itinerarin Pogradec-Prespë, Parqet arkeologjike te Antigonesë dhe Bylisit, Gjinarin turistik, Durrësin e lashtë dhe Plazhet e Karaburunit.

Nessun commento:

Posta un commento

Search

Translate