26 maggio 2013

Ngjitja ne malin e Tomorrit, aktivitet i kryer nga Federata Shqiptare e Alpinizmit dhe High Albania mountain club se bashku me grupet e alpinisteve nga Berati, Elbasani, Puka Korca

Nessun commento:

Posta un commento

Search

Translate