14 maggio 2013

Cfare do te beni te Dielen me date: 19 maj 2013? Me lejoni tju propozoj dicka interesante:


Piknik nje ditor tek ujvarat e Sotires, Gramsh
Vetem 2000 leke/personi
Transport, ushqim, pije, guide
Prenotoni me sms: 067 37 83 281
Dhe email: Infoqtzhq@gmail.com
Nisja nga Tirana ora 8:00 dhe kthimi rreth ores 20:30.
Prenotimet mbyllen te premten ora 12:00.
Jeni te mirepritur, duke ju falenderuar paraprakisht dhe duke ju kerkuar ndjese nese ju kam shqetesuar..
Me respekt
Dritan Zaimi

Nessun commento:

Posta un commento

Search

Translate