24 maggio 2013

Aktiviteti ne natyre kete te diele 26-maj-2013 ne Shpellen e Mbytjes, Skuterr jua propozon HighAlbaniaTransferte nga stadiumi kombetar per ne fshatin Skuterre mbi Krrabe. Ecjen do ta fillojme qe nga fshati duke ngjitur malin qe ndodhet mbi fshat.  Mbas mberritjes ne hyrjen e shpelles do te futemi brenda per te pare stalakmitet, stalaktitet dhe ujvarat e ngurta. Pas vizites se shpelles do te ngjitemi ne majen e malit ku ndodhet shpella dhe me pas do te zbresim perseri ne fshat.  Transferte nga fshati per ne Tirane.
Takimi si gjithmone ne oren 9.00 mbrapa pallatit te Kongreseve tek Play Bar
Cmimi: 1000 l / person (transport, guide)
Ps: Duke qene se kete te diele parashikohet shi do ta kemi te pamundur qe te bejme barbekyne keshtu qe merrni me vete ushqim si dhe uje...
Prenotoni:  fisnikmuca@yahoo.com, info@highalbania.al,  069 40 31 232, 067 20 81636

Nessun commento:

Posta un commento

Search

Translate