30 maggio 2013

Aktiviteti i te dieles 2/06/2013 Hiking ne malin e Munelles (Elbasan) me HighAlbania


Ngjitje ne malin e Munelles ne Elbasan, duke filluar ecjen nga fshati Shushice.
E gjithe ecja ngjitje zbritje do te shkoje 7-8 h me disnivel rreth 1000-1100 m.

Takimi kete here do te jete ne oren 8.00 am mbrapa pallatit te Kongreseve tek Play Bar.
Cmimi: 1200 l/person(transport dhe guide)
Prenotoni: fisnikmuca@yahoo.com, 069 40 31 232, 067 20 81 636

Ps: Gjithashtu informacionet do ti gjeni se shpejti ne faqen tone te re:www.highalbania.al tek kalendari si dhe ne faqen kryesore.... 

Faleminderit!

Nessun commento:

Posta un commento

Search

Translate