18 febbraio 2013

Tourist-group Ekslporuesit "Albanian Beauty" organizon kete te Diele me 24 shkurt 2013 nje guide te veçante ne gryken e Murdharit pergjate kanioneve te degezuar te Erzenit per te rizbuluar kete mrekulli natyrore


"Para 1 viti ne gryken e Murdharit u zbuluar nga disa te apasionuar te turizmit, nje pellg i magjishem qe sipas mitologjise shqiptare u quaj gjurma e ciklopit.
Tourist-group Ekslporuesit "Albanian Beauty" organizon kete te Diele me 24 shkurt 2013 nje guide te veçante ne gryken e Murdharit pergjate kanioneve te degezuar te Erzenit per te rizbuluar kete mrekulli natyrore 
Ne meny tone do te kemi: Hiking + berbeque + argetim + heqie te ndonje kile te tepert  + buzeqeshie + foto te pakrahasueshme "


Vendi i takimit eshte tek parku "7 xhuxhat"
Nisja behet ne oren 9:00 dhe mberritja ne oren 17:00.


Kostoja e 1000 lek Transport & Barbeque

Rezervimi ;
Tel: 0693771019
e.eksploruesit_albania@hotmail.com
Fb: eksploruesit - "albania beauty"

Nessun commento:

Posta un commento

Search

Translate