15 febbraio 2013

Ngjitje ne MALIN e DAJTIT (Me teleferik dhe ne kembe), 17 Shkurt 2013 me Klubin e Kampistave " Discover Albania"

Ngjitje ne MALIN e DAJTIT (Me teleferik dhe ne kembe), 17 Shkurt 2013.

Kete te Diel, duhet te shfrytezojme boren qe ka rene ne Dajt. Takimi tek liceu artistik ne oren 9, nga aty marrim furgonat per tek teleferiku. Nga teleferiku nisemi per ne Maje. Ne maje (maja e Tujanit 1531 m), Aty do ndalojme per te ngrene dreken. Me pas nismi zbritjen. Pas arrime tek Fusha e Dajtit, Marrim teleferikun dhe kthehemi ne Tirane.


*Data Ora e Aktivitetit:17 Shkurt 2013, 09:00-17:30
*Vendi I Takimit: Liceu Artistik, Tirane
*Pushtim: 5 Ore,
*Pjesmarrja: 50 Klubista
*Cmimi: 1500 Leke
*Te perfshira ne Cmim: Transporti,TELEFERIKU - Vajtje-Ardhje Guida, Ushqimi, Pijet.

Kjo do jete nje dite mjaft e Vecante

Per te REZERVUAR dergoni SMS ne numrin 0696583870. Shembull: Rezervoj 3 Vende per ne DAJT. (Emrin Tuaj) ose telefonoi ne nr 0696583870.
Faleminderit qe zgjodhet Klubin :-)
https://www.facebook.com/Klubi.Kampistave
p.s PERFITOJNE ZBRITJE:

100 % te gjithe ata qe kane qene ne Guiden e Dates 27 Mars 2011

60 % te gjithe ata qe kane qene ne Guiden e dates 13 Janar 2013

30 % te gjithe ata qe kane qene ne Guidat e Fundjavave (Dardhe, Voskopoje, Theth, Valbone, Vermosh etj etj)

20 % Anetartet e Klubit...

Shihemi te Dielen :-)

Nessun commento:

Posta un commento

Search

Translate