01 febbraio 2014

Zbuloni imazhin e ri të Shqipërisë Turistike që shkon përtej ofertës së diellit dhe rërës, i fokusuar në atë çka është UNIKE . Lexoni intervistën e plotë e Ministres Eglantina Gjermeni për Revistës “Monitor” .

Nessun commento:

Posta un commento

Search

Translate